Питання постачання газу в Генічеську є запорукою територіальної цілісності країни

Про це вчора, 19 жовтня в прямому ефірі телеканалу "112" заявив народний депутат України Юрій Одарченко :

- На сьогодні питання газу в Генічеському районі не вирішене. А на рівні місцевих чиновників робляться якісь заяви для людей: "Ви виїжджайте з будинків, де-небудь перезимує" Це не створює умов, щоб люди з довірою дивились на владу і могли довірити їй своє майбутнє.

Це елемент серйозної дестабілізації і зараз обласна рада змушена звертатися з криком відчаю до Києва про те, щоб питання постачання газу в Генічеську було вирішено, тому що воно є запорукою територіальної цілісності.

Тому що населення збурювати таким відношенням не можна.

Це елемент серйозної дестабілізації в прикордонному районі, який є питанням територіальної цілісності України. Тому, що населення в такий спосіб обурювати не можна, а влада неспроможна забезпечити паливом людей...", - заявив народний депутат України Юрій Одарченко.

112

P.S. Нагадаємо, раніше інший народний депутат від Херсонщини Сергій Хлань визнав, що взимку Генічеську газу не вистачить і додав: "...Мені дуже подобається, що місцева влада не робить заспокійливих заяв і запевнень, що газу вистачить всім і на всю зиму, що переживати не варто, що все вирішено..."

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон