Зірвали початок опалювального сезону в Херсоні

Початок опалювального сезону в Херсоні зірвано. Його анонсували ще з 16 жовтня, але де-факто жодна бюджетна установа (за винятком тих, де є «автономки») чи житлова багатоповерхівка тепла не отримала.

Батьки забирають малюків з дитсадків та молодших класів шкіл – тут настільки холодно, що не рятують шапки та кілька влягнутих на хлопців та дівчат светрів.

У свою чергу, міський голова Володимир Миколаєнко перекладає відповідальність за «заморожування» обласного центру на «Нафтогаз України» - там через давні борги не підписали угоди про постачання газу для котелень херсонської ТЕЦ та КП «Херсонтеплоенерго».

Втім, тепло буде навіть не в усіх приватних помешканнях, де є автономне опалення. Бригади ПАТ «Херсонгаз» заходилися масово відключати (у тому числі й шляхом від'єднання від мережі) боржників по всій області, котрі накопичили загалом понад півмільйона гривень боргу за голубе паливо.

Всього таких неплатників 1154, з них 85-м доступ до газу вже перекрили. Якщо вони заборгованість таки погасять, відновлювати постачання будуть за рахунок недобросовісних споживачів.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон