Генічеська поліція попереджає: діти на дорозі

Напередодні осінніх шкільних канікул (з 29 жовтня по 06 листопада) Генічеський відділ поліції нагадує юним учасникам дорожнього руху та їх батькам про необхідність дотримання правил дорожнього руху щодо поведінки на проїзній частині та поблизу неї.

У свою чергу батькам радимо постійно повторювати з дітьми правила безпечної поведінки на дорозі та бути для малечі взірцем дисциплінованості.

У темний час доби та в умовах недостатньої видимості бажано вжити заходів щодо виділення дитини на проїзній частині або узбіччі за допомогою світловідбиваючих елементів на одязі.

Шановні водії, пам'ятайте про те, що через вікові особливості, поведінка дітей на дорозі інколи може бути непередбачуваною.

Тож побачивши дитину, яка перебуває поблизу проїзної частини або має намір перетнути проїзну частину, краще знизити швидкість або зупинитись та пропустіть маленького пішохода.

Шановні юні учасники дорожнього руху, завжди будьте на проїзній частині вкрай уважними та обережними. Бажаємо вам приємних та безпечних канікул!

Заступник начальника відділу Генічеського ВП ГУНП
О.В. ДЯЧКО
за матеріалами Медіа-МАЯК

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон