Херсонці "зазирнули у сни" Макса Кідрука

Вже у друге до Херсона приїздив популярний український письменник Макс Кідрук. Цього разу він привіз свою нову книгу — роман під назвою «Зазирни у мої сни».

Зустріч з Максом відбулася в рамках Всеукраїнського туру-промоції на підтримку роману в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова.

Темою презентації Кідрук вибрав не сюжет книги, а декілька поєднаних з нею категорій: пам'ять, життя, смерть, походження людини. Почав він з розповіді про еволюцію людини, підкріплюючи лекцію цікавими цифрами, фактами і дотепними жартами.

Техно-трилер «Зазирни у мої сни», як і інші його книги цього жанру, за словами Кідрука, має приставку «техно» тому, що він базується на науковому факті і дослідженнях. «Це не означає якусь там нудну складну фігню», — жартує письменник.

Історія романа — про хлопчика з Рівного, який, перебуваючи під наркозом, вмирає від зупинки серця на 36 хвилин. Його рятують, проте щось починає приходити до нього в сни.

Це містична і жахлива історія боротьби з чимось надприродним. Як реагувати батьку на те, що у чотирирічного сина з'явився уявний друг? А якщо цей «друг» скаже малюкові написати емейл в ФБР з попередженням про реальний підготовлюваний теракт?

Чотирирічний хлопчик, Тео Бєлінський, стає розмінною монетою в руках потойбічної істоти. Але його батько, Мирон Бєлінський, намагається зробити все, щоб врятувати свого сина.

На презентації містичного триллеру "Зазирни у мої сни" поціновувачів творчості автора очікувало не тільки обговорення нової книги, її історії написання та сюжету, але автограф-сессія та купа селфі із автором.

За матеріалами 0552

P.S. Письменник Макс Кідрук народився у Рівненській області, інженер-енергетик за освітою, письменник у жанрі триллер, техно-триллер, психологічна драма.

Мандрівник, який відвідав більше 30 країн світу - серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші - лише із наплічником. Із кожного куточка світу він назбирав безліч історій.

Став популярний завдяки першому українському техно-трилеру "Бот", після цього написав порядка 20 художніх книг.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон