Співаковський: Потрібно негайно вирішити питання фінансування Національної академії наук

Про це Перший заступник Голови Комітету з питань освіти, народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський заявив на Погоджувальній Раді.

«Потрібно вирішити питання, бо Національна академія наук залишається без фінансування вже два місяці», – сказав Співаковський.

Крім того, він попросив терміново внести до порядку денного сесії ВР №4718 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

«Прошу в середу терміново його прийняти, бо є проблеми з вузами, які знаходяться на нашій території.

Також, оскільки є постанова, яка хоче заблокувати підписання законопроекту №3312 (Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо працевлаштування випускників – ред.), просимо розглянути питання по суті», – додав нардеп Олександр Співаковський.

БПП "Солідарність"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів