Мангер контролює стан підготовки Херсонщини до складних погодних умов

Питання стану підготовки дорожнього господарства області до роботи в осінньо-зимовий період обговорено сьогодні, 17 жовтня, на оперативній нараді, яку провів голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.

Нарада пройшла за участі першого заступника голови облради Василя Зеленчука, заступника голови облради Оксани Рукавішнікової, начальника Служби автомобільних доріг у Херсонській області Миколи Савченка, директора ДП "Херсонський облавтодор" Валерія Грачова, начальника ГУ ДСНС України в області Сергія Чорного, Віталія Мальцева, старшого інспектора відділу дорожнього руху УПД ГУНП в області.

Як доповів С.Чорний, в області створений оперативний штаб при ОДА, який на сьогодні відпрацьовує всі заходи з підготовки області до роботи в осінньо-зимовий період: «Наразі 26 жовтня планується відпрацювати практичні дії для роботи у складних погодних умовах», - відзначив начальник ГУ ДСНС України в області.

Мова йде про навчання, у яких будуть задіяні всі служби цивільного захисту. Залучатимуться до навчань «Херсонгаз», теплопостачальні організації, облавтодор, обласна комунальна аварійно-рятувальна служба.
Важливе значення мають скоординовані дії всіх служб та органів влади, відзначали учасники наради.

Під час оперативної наради йшлося про фактичний стан спеціалізованої техніки. Також вивчалося питання залучення, за потреби, техніки, що є у розпорядженні військових частин, які дислокуються на території Херсонщини.

«Питання, пов'язані з підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, станом та ремонтом доріг області, будуть у порядку денному наради з головами місцевих рад області, що запланована на листопад», - відзначив голова обласної ради Владислав Мангер.

Анжела ГОЖА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон