Фіскали Херсонщини стали переможцями спартакіади «Динамо» з волейболу

Днями, у форматі проведення спортивних заходів Херсонської обласної організації ФСТ «Динамо» України, працівники Головного управління ДФС у Херсонській області вибороли перше місцесеред колективів фізичної культури області у змаганнях з волейболу.

До складу збірної команди фіскалів області увійшли співробітники та пенсіонери податкової міліції, а також колеги Херсонської митниці ДФС. Саме командні види спорту захоплюють глядачів видовищністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату. Символічним майданчиком для проведення спартакіади став спортивний зал Херсонського державного аграрного університету.

Начальник фіскального відомства Ігор Клим привітав учасників змагань, побажав їм подальших спортивних успіхів та зазначив, що ми завжди підтримуємо заходи спрямовані на розвиток найбільш популярних видів спорту, які сприяють пропаганді здорового способу життя, та формують свідому потребу до занять фізичною культурою та активним відпочинком серед херсонців.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів