Херсонський Ротарі клуб працює

Днями відбулось чергове засідання Херсонського Ротарі клубу. Обговорювались нагальні питання дистрикту 2232 Україна, Білорусь, участь у заходах 28-29 жовтня у Полтаві, формування делегації в Бельгію.

Олександр Книга поділився враженнями про гастролі Херсонського академічного музично - драматичного театру ім. Миколи Куліша у Румунії (наші артисти на цьому тижні повернулись на батьківщину), Фіруза Тимофієва розповіла про подорож до Грузії, Юрій Палічев запросив всіх членів клубу на свято, яке організовує громадська організація "Болгари Херсону" 5 листопада.

Окремо розглядалось питання підготовки фінального етапу фестивалю-конкурсу знавців англійської мови в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м. Херсон «ENGLISH TIME», а також обговорювались номінанти на приз клубу «John Howard Rotary Prize», який буде вручатися переможцям у 4-х номінаціях.

Ротарі клуб «Херсон»

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів