Херсонці вітають з Днем захисника Вітчизни!

Державне свято День захисника Вітчизни встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенказ метою: вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві...

Пізніше Президент Порошенко виступив з ініціативою зробити День захисника України державним святом і неробочим днем із внесенням відповідних поправок до Кодексу законів про працю. 5 березня 2015 року Верховна Рада України ухвалила президентський законопроект, яким пропонується зробити вихідним День захисника України - 14 жовтня.

Зазначимо, що 14 жовтня в Україні також відзначається велике релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Завдяки поважному ставленню українського козацтва, за цим святом закріпилася ще й друга назва - Козацька Покрова, а у свідомості народу воно стало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, доблесть, мужність і лицарство.

"Херсонці" вітають всіх наших мужніх, доблесних лицарів із Днем захисника України! Від усієї душі бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині, стабільності і процвітання.

Головне, щоб завдяки вашій силі, мужності та доблесті більше не гриміли вибухи, не плакали наші матері, а діти України гарно жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну! Мирного неба і благополуччя!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон