Херсонщину очікує 500 мільйонів доларів

Німці збираються інвестувати до 500 млн. доларів у будівництво сонячних електростанцій на Херсонщині

Німецька компанія RECOM Ag має намір інвестувати до 500 млн доларів на будівництво сонячних електростанцій в Херсонській області.

Відповідний меморандум про співпрацю сьогодні було підписано головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим та генеральним директором RECOM Ag Гамлетом Туняном, повідомляє Таврія24.

Відповідно до документу, проект спрямований на розширення альтернативного потенціалу області.

У період з 2017 по 2019 компанія RECOM Ag розроблятиме на земельних ділянках в області проекти сонячних електростанцій до 500 МВт.

В свою чергу, згідно меморандуму, ХОДА сприятиме видачі всіх ліцензій та договорів за допомого швидких прозорих процедур та забезпеченню необхідної інфраструктури для будівництва.

«Сьогодні ми готові запропонувати близько 62 земельних ділянок від 50-100 га для компанії RECOM Ag. Оскільки сьогодні вартість 1 МВт починається від 90 доларів, вартість інвестицій може досягти 500 млн доларів. Ця електроенергія піде на потреби Херсонщини. Оскільки є пікові навантаження, особливо в курортний сезон, коли існує додаткова потреба в електриці, такі електростанції будуть нам дуже в нагоді Тим більше електрика сьогодні - це тренд майбутнього, ми крокуємо в ногу з часом»

Херсонщина, за словами Андрія Гордєєва, є одним з лідируючих регіонів за кількістю днів інсоляції, тому ці електростанції можуть бути розміщені на всій території області.

В свою чергу Гамлет Тунян привітав бажання влади Херсонщини розвивати альтернативні джерела енергії.

«Ми підписали чудовий договір з місцевою владою Херсонщини. Вражає, наскільки вона піклується про свій край, про робочі місця та безпечне довкілля. Використання сонячної енергії сьогодні – це дуже правильний і стратегічний крок», - додав він.

Нагадаємо, що також американська компанія Global Energy Solutions Group має намір побудувати водні електростанції на Херсонщині. Відповідний меморандум укладено було укладено у Херсоні минулого тижня.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів