Херсон таки прагне до Європи

Хоча б у тому, що стосується сміття: в Дніпровському районі Херсона продовжується реалізація пілотної програми роздільного збору твердих побутових відходів.

Відповідно до Програми виконавчим комітетом районної ради встановлюються контейнери для збору пластикових пляшок у секторі багатоповерхової та індивідуальної забудови, а також у закладах соціальної сфери: лікарнях, школах. Днями було встановлено ще 11 таких контейнерів.

Особливу увагу приділили проблемним будинкам по вул. І. Кулика 133 та 131, де районній владі довелось втрутитись аби вирішити проблему із збиранням та вивозом сміття.

До реалізації Програми з роздільного збору сміття активно долучився депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради Роман Хомусяк, за сприяння якого контейнери транспортують до місця встановлення. Тож спільні зусилля з наведення чистоти в Дніпровському районі тривають.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон