На Херсонщині поліції допомагатиме муніципальна охорона

У другому за значенням місті Херсонщини впроваджують муніципальну охорону на додачу до поліції.

Існуватиме вона у статусі комунального підприємства, а кошти на форму та засоби самооборони (насамперед, гумові кийки, але не виключено, що й травматичні пістолети) виділять з міського бюджету.

Голова Нової Каховки Володимир Коваленко розповів «Голосу України», що екіпірування власних охоронців коштуватиме місту близько двадцяти тисяч гривень. Але ці витрати швидко окупляться, якщо власна «гвардія», яку планують комплектувати у тому числі з демобілізованих бійців АТО за прикладом сільських шерифів, зуміє покласти край вуличному вандалізму та розкраданню комунального майна.

«Тільки минулого року збитки від таких злочинів перевищили сорок тисяч гривень. А поліція покласти їм край після безкінечних скорочень та оптимізацій не здатна, - наголошує Володимир Коваленко. – Тож їй на допомогу і прийде муніципальна охорона – її ми бачимо саме помічницею для поліції, а не якимось незалежним озброєним формуванням, і роботу будемо узгоджувати з правоохоронцями. Крім того, муніципальна охорона з часом зможе себе утримувати за рахунок надання профільних послуг іншим комунальним підприємствам».

Що ж до простих городян, то вони сумніваються у спроможності «муніципальної гвардії» навести лад на вулицях. Адже десять охоронців на велике місто – крапля в морі. Хіба що від центру вандалів та злодіїв віднадять.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон