Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя» обласного онкодиспансеру

Херсонський обласний онкологічний диспансер не полишає боротьби не тільки за здоров'я пацієнтів, а й за їх психологічний та емоційний стан. В рамках проекту «Галерея життя» 10 жовтня відкрито нову виставку «Вишитий світ майстрів Сидоренків».

Роботи авторів Людмили та Ігоря здалеку схожі на картини, намальовані фарбами, і лише зблизька приходить розуміння, що це не гуаш і акварель, а майстерно викладені дрібнесенькі хрестики на полотні. Митці надали для виставки 30 кращих своїх робіт, серед яких ікони, вишиті золотими і срібними нитками, роботи, створені за картинами художників Овчаренка, Шупляка, вишивки в японських мотивах, тощо.

Сидоренки є членами спілки Херсонського обласного союзу майстрів народної творчості «Дніпровська палітра», переможцями і лауреатами Всеукраїнських та Європейських конкурсів і виставок. Їх роботи можна зустріти далеко за межами України - в Росії, Франції, Германії, Нідерландах, Іспанії, Італії та США.

«Ми відкриваємо неймовірну за красою виставку вишитих картин, це восьма експозиція в рамках творчого проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Кожен автор наповнює нашу виставкову залу власною неповторною енергією, створюючи маленький, але дуже особливий світ. Сьогодні це світ майстрів Сидоренків. Людмила Борисівна та Ігор Сидоренки хочуть своєю творчістю, своїми роботами підтримати наших пацієнтів, допомогти їм побачити та відчути прекрасне, сказати що життя прекрасне, і що вони не один на один зі своєю хворобою і своїми проблемами» - зазначила у вітальному слові головний лікар Ірина Сокур.

«Я дуже вдячна, що в нас з'явилась можливість організувати виставку для людей, які чи не найбільше потребують уваги та тонко відчувають мистецтво. Нам захотілось порадувати пацієнтів та співробітників закладу і показати те, чим ми живемо, чим дихаємо», - підкреслила Людмила Сидоренко.

Серед глядачів виставки була перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова. Переглянувши роботи та поспілкувавшись з майстрами, вона зробила висновок, що щастя людей залежить від них самих, а не від часу та обставин. «Краса безперечно врятує світ. На цій виставці так багато краси, що просто бракує слів, щоб описати свої враження», - зауважила вона.

Також до онкодиспансеру завітали учасники декількох минулих виставок: в. о. ректора ХДУ Наталія Тюхтенко, керівник дитячої школи «Ювента» Фіруза Тимофеєва та майстриня пластилінового живопису Інна Красовська, яка подарувала онкодиспансеру власну картину під назвою «Квіти життя».

Після відкриття виставки усіх бажаючих Ірина Сокур запросила на майстер-клас з вишивки, на якому Людмила та Ігор Сидоренки поділяться секретами творчості. Майстер-клас відбудеться в обласному онкодиспансері 22 жовтня об 11 годині.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон