У Скадовську - театр

У суботу, 8 жовтня у великій залі РБК імені Т.Г. Шевченка відбулася вистава «Шукаю людину» режисера Валерії Демченко за повістю Костянтина Сергієнка «До свиданья, овраг».

Вистава відбулася у виконанні студентів 4 курсу Інституту телебачення кіно і театру Київського міжнародного університету, майстерня народного артиста України Льва Сомова!

Мова у п'єсі йде про плачевну долю бродячих псів, у закутках і на непримітних узбіччях наших мегаполісів. У цих нещасних покинутих тварин, так багато людського характеру! Перед нами соціальна драма, вічна і особливо гостра в безжальному суспільстві.

"Спектакль, звичайно, про людей, адже споглядаючи виставу розумієш, що характер псів та їхні долі це прообраз нашого з вами людського життя", - пише Ніна Ільїна, заслужена артистка України, директор Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету.

На Всеукраїнському молодіжному фестивалі кіно-театральної творчості "Зірки, що зійдуть завтра" студентська вистава "ШУКАЮ ЛЮДИНУ" отримала гран-прі у номінації "Краща вистава".

Зворушлива драма покинутих собак з беззахисними і відкритими серцями, віруючих в свою людину, як в Бога, що шукають дверці в собачий Рай і читають молитви, сподіваючись на порятунок, не залишила в залі байдужих. Скадовчани аплодували стоячі, утираючі сльози.

Прекрасна постановка та висока школа акторської майстерні Льва Сомова розбуджують душі. Це саме те, що потрібно сьогодні в нашому жорстокому світі - тепло сердець, співчуття до ближнього. А театральне дійство - той могутній засіб, який виховує глядачів через серця.

По завершенню вистави перед глядачами виступила проректор Київського міжнародного університету Анастасія Некряч, яка подякувала за теплий прийом глядачам і організаторам.

А організаторами - ініціаторами проведення театрального сезону стали голова райдержадміністрації Віктор Турик, його перший заступник Сергій Павленко та спеціаліст сектору туризму Олег Малашков.

Саме завдяки зустрічі керівництва Скадовської районної державної адміністрації з Ніною Ільїною, яка відбулась у серпні цього року, і розпочався цей проект.

Сьогодні відбулось відкриття першої сторінки театрального марафону акторської школи КіМУ, перші гастролі і перші сторінка справжньої акторської практики.

Анастасія Некряч передала привітання від Президента Університету Хачатура Володимировича Хачатуряна та висловила надію на перспективну та творчу співдружність зі скадовською владою та громадою міста.

Отже театральним виставам у Скадовську бути! І театральним виставам, і фестивалям!

За матеріалами "Скадовські новини"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів