На Херсонщині ремонтують дороги

Сьогодні, похмурого дощового ранку 5 жовтня, мешканців смт Дніпряни Новокаховської міськради чекала радісна звістка – відкриття оновленого відрізку дороги.

Так, саме відкриття, адже на появу асфальту тут, без перебільшень, чекали з незапам'ятних часів. А тому було вирішено організувати урочистості з невід'ємними атрибутами: ножицями та червоною стрічкою.

Розрізали її гостинний хазяїн, селищний голова Анатолій Білий разом з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком та заступницею селищного голови Аллою Щербиною.

Не залишили поза увагою цю подію депутати міської ради Віталій Перетятько, Сергій Хоменко, керівник КП «Новокаховське ШЕУ» Анатолій Гуртовий, працівники Дніпрянського виконкому.

Відтепер вулиця Першого травня та Новоодеська сполучені новим якісним покриттям, яке у вкрай стислі строки тут майстерно та якісно проклали працівники КП «НК ШЕУ». Фінансові ресурси для цього були виділені з бюджету Дніпрянської селищної ради.

Як слушно зауважив Анатолій Білий, це не просто шматочок заасфальтованої дороги. Це транспортне сполучення, яке отримає цілий мікрорайон селища (мається на увазі маршрут ФОП "Перетятько В. В." "Нова Каховка – Дніпряни", автобуси на якому курсують вулицею Вишневою (колишньою Карла Маркса), – авт.).

«Ось так, крок за кроком, цеглинка за цеглинкою, впроваджуються наші зміни на краще та відбудовується село, – наголосив Анатолій Андрійович. – Дякую за допомогу та сприяння міському голові, депутатам міської та селищної рад, усім небайдужим людям, завдяки зусиллям яких ми у такі нелегкі часи змінюємо життя на краще».

«Як говорять, було б бажання, а можливості – знайдуться. Яскраву ілюстрацію цьому ми бачимо сьогодні, – додав Володимир Коваленко. – Головне, аби стабільній та злагодженій роботі ніхто на заважав. Нехай у Дніпрянах ця дорога стане далеко не першим об'єктом, які ми ще тут відкриємо!».

Як відзначила секретар селищної ради Людмила Герасьова, до ради неодноразово зверталися люди, особливо – похилого віку, яким до зупинки дійти просто бракує сил, з проханням прокласти асфальтове покриття на даній ділянці.

«Коли кілька років тому ми планували схему нового маршруту, я дізнався, що цілий мікрорайон селища залишається «відрізаним» від транспортного сполучення, – зазначив Віталій Перетятько. – Виникла ідея прокласти маршрут і тут. Але, на жаль, відсутність асфальтового покриття на цій ділянці не дала змоги втілитися ідеї. І от через деякий час, завдяки підтримці міського голови, маємо реалізовану мрію. Слід віддати належне неабиякій наполегливості та цілеспрямованості селищної ради та, зокрема, нового голови – Анатолія Білого. Відтепер усім дніпрянцям, які мешкають неподалік, діставатися до міста стане набагато зручніше».

Реалізація подібних проектів в Дніпрянах за усі роки незалежності, за словами Сергія Хоменка, велика рідкість. «Сьогодні селище дійсно живе і розвивається. Це і дорога, і відновлення сільських клубів, і встановлення освітлення. Багато планів щодо благоустрою території селищної ради ще чекають реалізації. Над деякими – робота уже ведеться. Хочеться, аби усі тутешні жителі відчули, що Дніпряни – не лише мальовниче, а й дуже комфортне місце проживання. Бажаю усім нам успіхів у цій роботі!».


"Нова Каховка онлайн"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон