У Херсоні знаходять гроші на об'єкти соціальної сфери

Вчора, 4 жовтня на засіданні бюджетної комісії Херсонської міської ради депутати підтримали проект, поданий на розгляд управлінням освіти щодо завершення будівництва школи та спортивного комплексу у 4-а Таврійському мікрорайоні.

В цьому районі Херсона проживає понад 20 тисяч людей, але немає загальноосвітньої школи, дитячих садочків, спортивних споруд .

Голова бюджетної комісії міськради Андрій Дмитрієв зазначив, що кошти у сумі 600 тисяч гривень будуть спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації із реконструкції недобудованої школи та будівництва спортивного комплексу із плавальним басейном.

«Це бюджетні кошти, які не були використані, і вже не будуть використані до кінця року, ми спрямуємо на цей важливий проект та профінансуємо проектні роботи.

Ми маємо зробити все від нас залежне, щоб у 4-а Таврійському мікрорайоні був відбудований навчальний заклад на 20 класів з сучасним плавальним басейном», - зазначив А.Дмитрієв.

Також голова бюджетної комісії виніс пропозицію надати доручення управлінню містобудування та архітектури підготувати на наступну бюджетну комісію інформацію щодо місць, передбачених Генпланом під будівництво дитячих садків на території 4-а Таврійського мікрорайону, а також - яким чином на сьогодні використовуються ці ділянки.

«Ми маємо окреслити та розуміти перспективи будівництва дитячого садочка у 4-а Таврійському мікрорайоні, який на сьогоднішній день гостро потребує об'єктів соціальної сфери», - наголосив голова комісії Андрій ДМИТРІЄВ.

"Самопоміч" - Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон