Скадовські рятувальники роз’яснюють дітям правила пожежної безпеки

Сьогодні, 4 жовтня, до скадовських рятувальників завітали вихованці дитячого садка "Червона шапочка".

Спершу маленькі гості послухали представників Служби порятунку, які розповіли про основні правила безпечної поведінки в осінньо-зимовий період, у першу чергу у побуті – при користуванні електроприладами, газовим обладнанням.

Також рятувальники нагадали як правильно діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної ситуації. Потім розпочалася найцікавіша частина спілкування. Дітям показали пожежну техніку та інструменти, якими користуються вогнеборці під час гасіння пожеж і ліквідації надзвичайних подій.

І найбільше захоплення діти отримали, коли самі гасили умовну пожежу. Кожен бажаючий міг взяти до рук пожежний ствол та допомогти пожежному приборкати полум'я.

Наприкінці зустрічі для дітей організували екскурсію по пожежній частині. Діти подякували рятувальникам за приємно і з користю проведений час та пообіцяли, що завітають до рятувальників ще не один раз!

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон