Агенти ProZorro у Херсоні!

За ініціативи ГО "Об'єднання "Самопоміч" Херсон в офісі громадського об'єднання відбувся семінар по системі державних закупівель ProZorro.

Для запрошених підприємців та представників агробізнесу, зацікавлених у роботі системи, семінар та презентацію сайту провели Агенти ProZorro Павло Зайцев ( Херсон) та Наталя Дроздова (Миколаїв).

Тренери детально зупинилися на таких питаннях:

- торгівельні майданчики для здійснення електронних допорогових торгів;

- єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів в Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс;

- надпорогові закупівлі. Вигляд відкритих торгів, що в деяких випадках передбачає переговорну процедуру та конкурентний діалог;

- три раунди по зниженню ціни між учасниками та інших актуальних питаннях.

Учасники семінару подякували тренерам за доступну та зрозумілу презентацію системи он-лайн закупок, на відповіді на запитання щодо публічного моніторингу торгів та оцінку ризиків, системи електронних оскаржень, спрощення доступу бізнесу до участі в державних закупівлях та інші.

ГО «Об'єднання «Самопоміч» Херсон планує проводити регулярні семінари для зацікавлених осіб щодо роботи системи державних закупівель ProZorro.

«Самопоміч» Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон