Рятувальники Херсонщини нагадують правила пожежної безпеки

Наближається опалювальний сезон. Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, - застерігають у Головному управлінні ДСНС України у Херсонській області.

Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

За статистикою, осінньо-зимовий період різко збільшує кількість пожеж - опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів.

А відтак представники Служби порятунку проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення.

Вчора, 3 жовтня, каланчацькі рятувальники відвідали трудові колективи районного дорожнього відділу і дитячого садка «Казка». Як не наражати себе на небезпеку і не доводити ситуацію до надзвичайної події – ось на такі теми спілкувалися рятувальники з громадянами.

Зокрема, нагадали співрозмовникам правила під час експлуатації пічного опалення. Вони наголосили на тому, що не можна залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини; розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором; зберігати не загашені вуглини та золу в металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті рідини; топити вугіллям, коксом і газом печі, не пристосовані для цієї мети; використовувати для опалення дрова, довжина яких перевищує розміри топки; здійснювати топлення печей з відкритими дверцятами топки; використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи; здійснювати топку печей під час проведення у приміщеннях масових заходів; закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо; зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу; використовувати для димових труб азбестоцементні й металеві труби, влаштовувати глиноплетені та дерев'яні димоходи.

Шановні громадяни будьте обачливими та пам'ятайте, що від цих порад залежить Ваше життя!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів