Херсонських вчителів пропонують преміювати

Цю приємну для педагогів новину, напередодні професійного свята — Дня вчителя, повідомив голова постійної бюджетної комісії Херсонської міської ради Андрій Дмитрієвна зустрічі з керівниками навчальних закладів міста.

Виступаючи перед освітянами та вітаючи їх зі святом, Андрій Дмитрієв зокрема зазначив: «Я абсолютно впевнений, що праця вчителів недооцінена, ти сили та знання, досвід та терпіння, які вони вкладають в наших дітей, не відповідають розміру заробітної плати, яку отримують наші педагоги щомісяця.

Щоб якось підтримати освітян та подякувати за їх важливу роботу, на наступному засіданні бюджетної комісії я буду рекомендувати на розгляд депутатського корпусу пропозицію за рахунок міського бюджету преміювати усіх вчителів міста.

З керівником управління освіти Юрієм Ніконовим ми вже обговорили таку можливість, зробили всі необхідні розрахунки, премію у розмірі 400 гривень отримають всі херсонські освітяни.

Впевнений, що депутати Херсонської міської ради підтримають дану пропозицію та таким чином також висловлять свою вдячність своїм колишнім вчителям та вчителям своїх дітей».

Також Андрій Дмитрієв ознайомив освітян з діяльністю бюджетної комісії, яку він очолює: «Пріоритет, який ми визначили для себе в роботі комісії – це розвиток освітянської галузі. В цьому році ми мали перевиконання бюджету, з перших 135 мільйонів гривень перевиконання на освіту пішло близько 20 відсотків.

Я намагаюся особисто відвідувати навчальні заклади, щоб розуміти на що підуть кошти та доцільність їх виділення. Як результат, у порівнянні з минулими роками, ми значно профінансували ремонти шкіл, покрівель, спортзалів, та продовжуємо спрямовувати на це бюджетні кошти.

Серед пріоритетів на даний час — 56-та, дах спортзалу 51-ої школи, у 16-ій школі треба проконтролювати якість виконання робіт з ремонту їдальні. Також серед найближчих планів, які ми маємо намір здійснити за рахунок міського бюджету — відремонтувати біля шкіл спортивні майданчики. Розташування комфортних зон для занять спортом біля навчальних закладів буде мати максимальний ефект – вдень там будуть займатися діти, а ввечері усі бажаючі мешканці мікрорайону.

Ми вже почали відпрацьовувати пілотний проект в деяких школах, надалі будемо максимально впроваджувати його по місту. Також в стадії обговорення на наступний бюджетний рік пропозиція передбачити в школах ставки тренерів, щоб діти отримали можливість постійно займатися спортом. Окрім додаткових ставок, будемо створювати відповідну матеріальну базу, щоб навчальний заклад був повноцінно укомплектований усім необхідним».

На завершення зустрічі, Андрій Дмитрієв закликав керівників навчальних закладів до співпраці: «Як голова бюджетної комісії, я хочу підтримувати з вами зворотній зв'язок. Давайте разом формувати та визначати пріоритети, приходьте на засідання бюджетної комісії, яка працює у відкритому режимі, будемо радитися та спільно вирішувати, на які потреби необхідно в першу чергу спрямовувати кошти. Давайте разом робити бюджетний процес прозорим та відкритим», — наголосив Андрій Дмитрієв.

За матеріалами Самопоміч Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон