Конкурентоспроможність кваліфікованих працівників – основна вимога ринку праці

Про це вчора, 27 вересня, на зустрічі з шукачами роботи, заявив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

З метою орієнтації їх до активного пошуку роботи був організований семінар за темою «Мотивація безробітних до самозайнятості».

Під час свого виступу на семінарі Євгеній Єрашов торкнувся питань соціально-економічного становища в Україні в цілому та реальної ситуації на ринку праці області, розповів про його динаміку, проблеми та зазначив шляхи їх вирішення.

Окремим блоком директор зупинився на питаннях сьогодення за темою «Державна служба зайнятості України: сучасна рекрутингова установа» та відзначив багаторічний досвід державної служби зайнятості в частині надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, більш докладно розповів про активні програми та інноваційні проекти обласної служби зайнятості для збалансування попиту і пропозиції на регіональному ринку праці.

Окрім того, Євгеній Єрашов підкреслив важливість профорієнтаційної роботи та можливість скористатися послугами з профнавчання.

«Сьогодні конкурентоспроможність кваліфікованих працівників – основна вимога ринку праці, – зазначив директор. - І це дійсно європейський підхід, адже вчитися ніколи не пізно, це реальна можливість отримати нову професію, нову роботу».

За матеріалами Херсонського обласного центру зайнятості

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів