Боротьба за ХБК: окрема думка херсонського судді

Нагадаємо, відомо що 9 вересня 2016 року Господарський суд Херсонської області у складі трьох суддів виніс рішенняпро визнання ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат банкрутом" та відкриття процедури ліквідації підприємства.

Але далеко не всім відомо, що по цьому рішенню була офіційно задокументована окрема думка одного з трьох суддів Пригузи П.Д., яка кардинально відрізняється від позиції його колег по судовому корпусу.

Суддя прямо заявив: "Я переконаний, що правові позиції у судовому рішенні (стосовно ХБК - ред.) ґрунтуються на неправильних чи випадкових правових підставах, висновки в судовому рішенні не враховують об'єктивних обставин справи."

Всі, хто цікавиться трагічною долею Херсонського бавовняного комбінату пропонуємо ознайомитися з окремою думкою з цього приводу судді Пригузи.

А у висновку додамо це одну його цитату: "...За таких обставин, вважаю, що судове рішення - постанова Господарського суду Херсонської області від 09.09.2016 року в частині визнання боржника банкротом є незаконною".

P.S. На цей момент на згадане рішення Господарського суду Херсонської області від 09.09.2016 року вже подано апеляційну скаргу. Боротьба за відродження Херсонського бавовняного комбінату триває.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон