Короткі підсумки роботи промисловості Херсонщини

У січні–серпні 2016р. порівняно з січнем–сернем попереднього року обсяг виробництва промислової продукції в цілому по області збільшився на 3,3%.

Про це повідомляють в Головному управлінні статистики Херсонщини.

Випуск продукції у серпні 2016р. порівняно з липнем 2016р. збільшився на 6,2%.

Випуск продукції проти січня–серпня 2015р. збільшили підприємства добувної промисловості і розроблення кар'єрів, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Водночас, випуск продукції зменшили підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон