У Херсоні відбудеться показ польсько-української вистави

У суботу, 1 жовтня в приміщенні Херсонського обласного театру ім. Куліша відбудеться показ польсько-української вистави «Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду», що створена в межах польсько-українського проекту «Мапи страху/Мапи ідентичності».

В ході підготовки до вистави п'ятеро акторів з різних регіонів України та з Польщі досліджували спільне та особисте минуле і пам'ять своїх країн крізь призму індивідуального досвіду. Чи є прямий шлях від індивідуального досвіду і спогадів до колективної пам'яті?

Чому колективні спогади іноді пригнічують індивідуальні? Хто нам диктує, що треба пам'ятати, a що треба забути? І чи є історією те, що не виставили в музей і що не потрапило в шкільні підручники? На ці та інші запитання глядачі будуть шукати відповіді під час вистави разом з акторами.

У виставі автори – театрали з Польщі та України працювали зі своїм досвідом не лише як театральні митці, що створюють чергову фікцію, але й як громадяни, які мають право публічно ставити складні питання собі, державі, своєму місту або ж сім'ї та розмірковувати про свою професію, театральну освіту і театр як такий. Автори на практиці досліджували як минуле працює з нами, і як ми можемо працювати з минулим.

Вистава вже відмітилася аншлагом у Києві на відомому фестивалі ГОГОЛЬFEST. Далі покази в Одесі, Харкові, Львові і Херсоні.

Більше інформації про проект, виставу та показ у Херсоні можна знайти тут

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів