Лісоводи Херсонщини протестують

Стратегічну автотрасу Одеса—Мелітополь блокували працівники державних лісгоспів Херсонщини. Вони понад годину ходили туди-сюди через пішохідний перехід біля Антонівського мосту, який з'єднує береги Дніпра під Херсоном.

А оскільки дороги в об'їзд поблизу немає, на магістралі утворився затор — «хвіст» машин розтягнувся на два кілометри!

Свою акцію протесту лісоводи називають попереджувальною. Адже через припинення фінансування з державного бюджету і відмову взяти підприємства на кошт бюджетів місцевих утворилася колосальна заборгованість із зарплат — вона вже перевищила 2,1 мільйона гривень.

Щоб її не нарощувати, лісгоспи сотнями відправляють працівників у неоплачувані відпустки. Але такі заходи також є палицею на два кінці — неможливість охороняти зелені насадження та доглядати за ними призводить до розгулу браконьєрства і підвищення небезпеки лісових пожеж.

Та схоже, аргументи протестувальників нікого не цікавили: до учасників акції не прибув жоден представник влади, окрім поліцейських. Останніх хвилювала тільки безпека руху. Тому найближчим часом слід чекати нового перекриття доріг лісоводами.

"Голос України"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів