Нові дороги з бюджету: роботи провели, де захотіли

Тепер в Каховці навіть бюджетним коштом асфальт кладуть там, де заманеться. Хто, як і коли – спробували дізнатись журналісти«Каховської зорі».

Активні роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття в Каховці розпочались ще минулого року. Так, одним з перших об'єктів стала під'їзна дорога на житловому масиві Свєтлово за адресою: просп. Європейський (Ворошилова), 6.

Та, виявляється, кошти, на які було виконано ці роботи, виділялись зовсім на інші об'єкти.

Рішенням 78-ї сесії VI скликання Каховської міської ради № 1450/78 від 24 вересня 2015 року в пункті 119 було виділено кошти на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїзних доріг для КП «Каховська керуюча компанія». Серед переліку об'єктів – проїзні дороги по вул. К. Лібкнехта (Панкеєвська), 114, 116 та 118. Виконавець робіт – ПП «Арбат».

Більш того, відомі конкретні суми, що виділялись з бюджетних коштів на кожен з будинків: 114-й – 99115 грн., 116-й – 88527 грн. та 118-й – 54119,80 грн.

Дивина та й годі! Нового асфальту в цих проїздах немає й досі. А от зовсім поруч, біля адміністративних будівель Каховського міськрайонного центру зайнятості та КП «Каховська керуюча компанія», нове дорожнє покриття з'явилось, хоча жодним чином не було заплановано.

Цікавим залишається питання: чим керувався колишній директор КП «ККК», приймаючи виконання робіт? Коли двоє роблять одне й теж, це не означає, що у них вийде одне й те саме. Та цей випадок неможливо віднести до банальної неуважності та байдужого виконання своїх обов'язків. Адже контроль за виконанням повністю лягає на замовника, в цьому випадку – на комунальне підприємство.

На щастя, контроль за бюджетними коштами в місті все ж таки існує. Так, у липні цього року працівниками Херсонського управління поліції було виявлено факт розтрати майна шляхом зловживання службового становища, — стаття 191 Кримінального кодексу України. Як результат – відкрито кримінальне провадження, зареєстроване в ЄРДР №120162301190001347. Сьогодні розслідування ведеться. А от чи побачать новеньку дорогу мешканці трьох будинків по вулиці Панкеєвській, – питання відкрите.

Олександра МІШИНА
"Каховська Зоря"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів