Херсонські прикордонники затримали авто на в'їзді до Криму

Прикордонники Херсонського загону попередили чергову спробу незаконного переміщення автомобіля через адмінмежу с окупованим Кримом

Прикордонники Херсонського загону в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чаплинка» попередили спробу незаконного переміщення транспортного засобу з материкової частини України на територію тимчасово окупованого Криму.

Громадянин України намагався перетнути адміністративну межу на автомобілі марки «DAEWOO», в якому номер кузова не відповідав даним, вказаним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Правопорушника передано співробітникам Національної поліції для прийняття правового рішення та направлено повідомлення про виявлення ознак злочину передбаченого ст. 290 ККУ. (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Тільки за цей рік, на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом в контрольних пунктах в'їзду-виїзду, прикордонники виявили близько 60 подібних випадків розбіжності номера кузова та свідоцтва про реєстрацію.

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон