Зелені берети Херсонщини

Минулої суботи, 17 вересня в Херсонському прикордонного загону пройшли урочисті заходи з нагоди вручення зелених беретів військовослужбовцям строкової служби.

Зелений берет для прикордонників є символом мужності, честі та самовідданості. Щоб отримати зелений берет, військовослужбовцям довелося пройти навчально-методичні збори, скласти теоретичні іспити і на практиці показати свої навички з фізичної та вогневої підготовки.

На Херсонщині такий урочистий захід проходив вперше за останні 9 років, адже лише цього року Державна прикордонна служба відновила призов строковиків.

Вручав берети строковикам начальник Херсонського загону полковник Олег Шевченко, а Голова відділу військово-патріотичного виховання Херсонської Єпархії протоієрей Ігор благословив захисників кордону на сумлінне служіння Батьківщині.

В свою чергу, солдати пообіцяли докласти усіх зусиль та вмінь для збереження територіальної цілісності України, недоторканності її кордону та повністю виправдати почесне ім'я «Прикордонник».

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів