Мер Херсона назвав генерального спонсора Дня міста

День міста - найулюбленіше свято всіх херсонців. Цього року воно особливе, і не тому, що ми святкуємо його три дні, а тому, що цього разу Херсон та його жителі отримали дійсно багато цінних подарунків.

По-перше, це реконструкція парку «Херсонська фортеця», а по-друге, грандіозний концерт культового українського рок-гурту «Океан Ельзи».

"Генеральним спонсором цьогорічного свята стала компанія Смарт Мерітайм Груп. Цій компанії належить найбільше працююче підприємство міста – Херсонський суднобудівний завод.

Ми вдячні корабелам, які в такий непростий час не тільки будують судна, але і готові дарувати Херсону найкраще, що є в Україні", - розповів міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

"Ми раді допомогти рідному місту відзначити День народження. Сподіваємоcь, що жителі задоволені святом. Допомога у організації заходів - це соціальна відповідальність, ми бачимо, як її вже переймають інші підприємства. Злагоджена робота завжди йде на користь місту і людям.

Хочу подякувати, перш за все, трудовому колективу. На підприємствах Смарт-Холдингу по всій Україні понад 100 тис. осіб, своїм процвітанням підприємство завдячує саме їм", - розповів генеральний директор Смарт Мерітайм Груп Василь Федін.

Прес-група Херсонської міської ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів