Херсону-238: Олександр Співаковський привітав громаду міста

Вчора, 16 вересня у Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбулись урочистості з нагоди 238 річниці нашого міста.


Звертаючись з привітанням до громади, Олександр Співаковський закцентував на ролі вчителя-наставника у житті кожної людини, підкресливши, що саме їм ми завдячуємо своїм успіхам.

Народний депутат України Олександр Співаковський відзначив спортивного тренера і педагога, вихованці яких досягли успіхів не лише в нашому регіоні.

Це - Бенедик Елла Дмитрівна, заслужений тренер України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради.

Саме її вихованка Мерешко Єлизавета, у 2016 році на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату принесла Україні 8 медалей та на дистанції 400 м вільним стилем встановила новий світовий рекорд.

На параолімпійських іграх, які зараз проходять у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Ліза вже здобула 3 золоті та 1 бронзову медаль.

На сцену театру вийшла сьогодні і Дубенюк Олена Олександрівна, учитель математики та економіки Херсонського фізико-технічного ліцею . Адже саме вона підготувала єдиного учня в нашому місті, який здобув 200-балів на ЗНО з математики.

Олег АЛЕКСАНДРОВ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів