На Херсонщині розпочато акцію "Милосердя"

Традиційно у вересні проходить благодійна акція «Милосердя». Цей вересень не став виключенням і для Нової Каховки.

Відповідно до розпорядження міського голови №279-р «Про підготовку і проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» директор територіального центру соціального обслуговування Людмила Логвінова звертається до керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності, приватних підприємців, банків та небайдужих громадян взяти участь у заході.

В міру своїх можливостей зробить особистий внесок у поліпшення матеріального становища тих людей, які потребують цього особливо.

У територіальному центрі, який обслуговує одиноких престарілих громадян та людей з обмеженими фізичними можливостями, є люди, старші 80-ти років, ветерани ВВв, інваліди, одинокі люди похилого віку, які самі не можуть пересуватися за станом здоров'я і не мають близьких та рідних. Звісно, що всі вони потребують уваги та допомоги.

Територіальний центр соціального обслуговування знаходиться за адресою: вул.Історична, 18, тел.: 9-07-51. Рахунок: р/р 31558301262248 ГУ ДКСУ у Херсонській області МФО 852010 ЄДРПУ 35453362 територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) благодійна акція «Милосердя»

Заздалегідь вдячні вам за доброту, чуйність і милосердя.

"Нова Каховка онлайн"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон