В Херсонському театрі готуються до відкриття нового театрального сезону

14 жовтня в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша пройде ювілейний вечір, який присвячений 185-літтю театру в Херсоні, а вже на наступного дня відбудуться прем'єри.


«А до цього у нас ще багато планів. Цього тижня ми від'їжджаємо на великий фестиваль у Львів «Золотий лев», там ми були років 10 чи навіть 15 тому. І от сьогодні нас запросили з виставою «Енеїда». Будемо грати на сцені Національного театру Марії Заньковецької. Цей театр навіть призупинив ремонт, щоб ми зіграли виставу.

Після Львову ми приїздимо і одразу одна група від'їжджає з моновиставою «Порожнеча» - це дуже потужна вистава, яка з'явилася в нашому репертуарі, ми їдемо на «Вересневі самоцвіти» у Кіровоград.

Паралельно ми їдемо в Румунський театр на фестиваль, веземо велику виставу «Рольові ігри». Єдина складність – виявилося, що в їхньому театрі немає поворотного кола і нам довелося влітку переформатувати виставу аби зіграти її без цього кола. Це дуже складно, бо там певна динаміка, але Сергій Павлюк разом з колективом вирішили таку проблему. Вистава величезна, їде 45 чоловік, плюс декорації. Сподіваюся, що наші тонкощі гумору будуть зрозумілими.

Нам цікаво показати цю виставу, а у них є зацікавленість в нас. Тому що зараз ми готуємо багато спільних проектів», - зазначив сьогодні під час прес-конференції директор Херсонського облмуздрамтеатру Олександр Книга.

Ось такі плани в Херсонського театру до Нового року, але найголовніша фішка, яка чекає жителів нашого міста це те, що «Євробачення» в Херсон таки приїде. Але трохи в іншому форматі. «Новорічне Євробачення Діда Мороза» - це новорічна вистава для дітей, яка буде гратися в обласному центрі цілий місяць.

«Хотіли, щоб «Євробачення» приїхало в Херсон – воно приїде. Хай поки що і в вигляді новорічної казки для дітей», - говорить Олександр Андрійович.

Записала Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон