Свято фізкультури і спорту районні ради у Херсоні відзначили разом

День фізичної культури та спорту відзначили у Херсоні незвичайною подією – відбулась перша Спартакіада серед збірних команд Дніпровської, Корабельної та Суворовської районних рад міста.

Змагання проходили на базі «Инва-Спорт» Херсонської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Учасники змагань мали можливість продемонструвати свої вміння в тенісі, волейболі, шашках та шахах, а також, звісно, у футбольному турнірі.

Спартакіада проходила в атмосфері боротьби та дружньої підтримки. Першими на старт вийшли футболісти. Запекла боротьба розгорнулась між суворовцями та дніпровцями. Футболісти Дніпровської районної ради змагались самовіддано, відчуваючи шалену підтримку своїх вболівальників. У підсумку – друге місце у турнірі.

Змагання з настільного тенісу проходили жваво та дуже інтенсивно, тож учасникам потрібно було проявити кмітливість і оперативність , щоб встигнути взяти участь в інших видах спорту. У командному підсумку тенісисти - дніпровці вибороли друге місце.

В індивідуальному заліку на другому місці Анна Середа, депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради, на третьому - Юлія Шило, завідувач відділом організаційної роботи виконавчого комітету ради.

Інтелектуальною зоною турніру стала зона гри в шахи та шашки. Абсолютним переможцем стала команда Дніпровського району, а в індивідуальному заліку перше місце здобула Євгенія Манько, старший інспектор з адміністративної роботи виконавчого комітету Дніпровської районної ради.

Особливий ажіотаж викликали змагання в дартс і , не зважаючи на те, що дартс не є олімпійським видом спорту, боротьба була не менш напруженою, ніж на інших спортивних майданчиках. Чемпіоном серед чоловіків став Олег Баркаренко, депутат Дніпровської районної ради.

Завершились змагання волейбольним турніром. Команда Дніпровського району стала срібним призером змагань, здобувши друге місце. Після оголошення підсумків Спартакіади всі учасники провели час в спілкуванні та гарному відпочинку на березі Дніпра, а, повертаючись додому, насолоджувалися краєвидами Херсону та були сповнені сил і енергії працювати на користь громади рідного міста.

Команда Дніпровської районної у місті Херсоні ради висловлює вдячність Херсонській міській організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за організацію змагань, командам Суворовської та Корабельної районних рад - за напружену та чесну боротьбу.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон