Херсонщина значно посилила обороноздатність

В Херсонській області тривають навчання загонів територіальної оборони. Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв оголосив про створення загонів територіальної оборони в кожному районі лівобережної Херсонщини.

На полігоні в Олешківських пісках пройшли підготовку загони Скадовського та Голопристанського районів. Бійці відпрацювали навички вогневої підготовки, екстреної медичної допомоги та пройшли бойове злагодження.

За словами голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, створення батальйонів тероборони планується у кожному районі лівобережної Херсонщини. Це спільні заходи Херсонської ОДА та Генерального штабу ЗСУ з посилення обороноздатності Херсонської області.

"Загалом ми маємо намір підготувати понад п'ять тисяч бійців, які виконуватимуть функції охорони важливих об'єктів у своїх районах, - розповів голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, який взяв участь у навчаннях. – Ці підрозділи нестимуть службу на Херсонщині".

До навчань підрозділів також долучилися заступники голови ОДА Вадим Чабан і Дмитро Бутрій, а також народний депутат України Юрій Соловей, який у 2014 році працював радником голови Херсонської ОДА з питань оборони.

Юрій Соловей відзначив, що за два роки Херсонщина значно посилила оборону: "Сьогодні область стала надійним південними форпостом України, - зазначив народний депутат. – Ворог зрозумів, що силовим шляхом йому не вдасться підкорити Україну".

За матеріалами Херсонської ОДА

Фото Ростислав Супрунов

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів