Олена Урсуленко побажала херсонцям здоров’я, наснаги і перемог!

Сьогодні, 10 вересня ми вітаємо цілеспрямованих і вольових людей, які щоденно тренуються і вчать фізичній культурі інших.

В Україні – професійне свято працівників фізкультури й спорту, встановлене Указом Президента 1994 року.

Подія об'єднує всіх, хто обрав для себе здоровий і активний спосіб життя, хто продовжує добрі традиції українського спорту, - тренерів, викладачів фізичної культури і спортсменів.

У Херсоні діє мережа спортивних центрів, профільних навчальних закладів та фізично-спортивних організацій. В них йде підготовка з більш, ніж з 50 видів спорту, 30 з яких - олімпійські - буквально з перших кроків у спорті до майстрів міжнародного класу.

Спорт став невід'ємною часткою і мого життя. Я багато років віддала гандболу і вважаю, що спорт виховує вольові якості, вчить боротися з труднощами, дає заряд енергії на багато років.

Депутатський корпус Херсонської міської ради VІІ скликання є однодумцями у розвитку масових видів спорту і підтримці професійної підготовки херсонських спортсменів.

За час своєї каденції депутати розробили і підтримали програми розвитку фізичної культури і спорту у місті - від впорядкування шкільних стадіонів до фінансування профільних закладів.

Внесок у розвиток фізичної культури і спорту – внесок у майбутнє країни, інвестиція у формування здоров'я нації!

І сьогодні я хочу привітати всіх, хто щоденно і наполегливо навчає дітей, юнаків та дівчат вести здоровий спосіб життя, переборювати лінь і апатію, йти до спортивних звершень! Здоров'я, наснаги і перемог!

Секретар Херсонської міської ради
Олена УРСУЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон