«Галерею життя» відкрили у Херсоні

У Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відбулося відкриття виставки молодих митців – студенів Херсонського державного університету.

Експозиція складається з 18 робіт, виконаних у різних техніках: олійний живопис, малюнок різними графічними матеріалами та гратографія, техніки монотипії, батику, квілінгу та аплікації.

Виставка об'єднує творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво і дизайн» Херсонського державного університету – вихованців Володимира Чуприни, завідувача кафедри образотворчого мистецтва і дизайну, професора, Народного художника України, почесного академіка Академії мистецтв України та Ольги Гоноболіної, доцента кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.

Авторські твори розкривають тематичне різноманіття інтересів сучасної творчої молоді. Художники зображують реалістичний оточуючий світ природи та предметного середовища, загальнолюдські критерії буття, побачені крізь призму міфологічних образів та багато інших тем.

«Це вже сьома виставка в рамках арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Молоді митці постійно знаходяться у пошуках підтримки та потребують простору для творчості, можливості бути почутими та побаченими. Ми щасливі, що можемо допомогти.

Виставка творчих робіт студентів ХДУ в стінах нашого закладу додасть сили та натхнення нашим хворим та дасть можливість нам побачити чим живе творча молодь, що їх хвилює.

Адже саме ці молоді люди вже дуже скоро навчатимуть наступне покоління, формуватимуть смак і задаватимуть моду. Майбутнє вже тут...» – зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Роботи своїх студентів на відкритті виставки з натхненням та гордістю представили виконувач обов'язків ректора ХДУ, професор Наталя Тюхтенко, професор, декан факультету культури і мистецтв ХДУ, заслужений правцівник культури України Микола Левченко та головний художник академічного обласного театру ляльок, заслужений художник України Ольга Гоноболіна.

За словами викладачів, мистецькі виставки для пацієнтів – це «інтелектуальні ліки», які важливо приймати постійно. Сприйняття світу через призму прекрасного полегшує життя та дарує надію на краще майбутнє. Високий мистецький рівень робіт студентів ХДУ підтверджує, що саме в Херсоні можна отримати кращу мистецьку освіту.

В гості до закладу прийшли організатори однієї з попередніх виставок Юлія та Павло Сліпічі. За їхніми словами, виставка це завжди радість, завжди свято. Арт-майданчик у Херсонському онкодиспансері – особлива зала. Кожен художник, який везе сюди виставку – обирає тільки кращі роботи.

Виставка творчих робіт студентів ХДУ триватиме протягом місяця. Всі бажаючі можуть відвідати «Галерею життя» у Херсонськоу обласному онкологічному діспансері, залишити відгуки та поділитися своїми враженнями.

Херсонський обласний онкологічний диспансер

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон