У Новій Каховці працює робоча група з питань контролю за дотриманням трудового законодавства

З метою детінізації та покращення ситуації на ринку праці по місту Нова Каховка створено та працює робоча група з питань контролю за дотриманням трудового законодавства в частині використання найманої праці.

До складу робочої групи входять представники: управління Пенсійного фонду України у м. Нова Каховка, об'єднаної Державної податкової інспекції у м. Нова Каховка, управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, Новокаховського міського центру зайнятості, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Нова Каховка.

Основними завданнями міської робочої групи є сприяння діяльності органів виконавчої влади щодо забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Інформаційно-роз'яснювальна робота проводиться безпосередньо в організаціях та установах, у суб'єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, а їх результати обговорюються на засіданнях міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

За січень-серпень 2016 року членами міської робочої групи проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з 337 роботодавцями та виявлено 243 факта неофіційнийних трудових відносин з найманими працівниками, з якими роботодавці згодом уклали та зареєстрували трудові договори.

Під час проведення заходів звертається увага на додержання роботодавцями мінімальних державних гарантій у сфері оплати праці, використання праці неповнолітніх та інших вимог трудового законодавства.

Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо негайно зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

Шановні працівники!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.

"Нова Каховка онлайн"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон