Нардеп Співаковський за проведення парламентських слухань

Верховна Рада рекомендує провести 2 листопада слухання щодо проблем фінансування освіти і науки в Україні.

За відповідний проект Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні», реєстр.№4029а, проголосували 268 депутатів.

Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський, виступаючи з парламентської трибуни, повідомив, що народні депутати України виходять з ініціативою провести парламентські слухання, з метою обговорення стану та проблем фінансування освіти і науки в державі та пошуку конкретних шляхів їх вирішення в контексті положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Метою прийняття Постанови є створення організаційно-правових умов для проведення Парламентських слухань, необхідних для ініціювання широкого громадського обговорення стратегічних напрямів фінансування розвитку системи освіти і науки України та її законодавчого забезпечення, визначення ключових завдань органів державної влади України», – сказав Співаковський.

Він розповів, що даною законодавчою ініціативою пропонується провести 2 листопада 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні».

БПП "Солідарність"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон