За минулий тиждень відключено 57 "газових" боржників

Станом на 05.09.16 (за минулий тиждень) в Херсонській області відключено 57 споживачів природного газу за наявність заборгованості, серед них 8 споживачів від'єднано від мережі механічним способом,усі інші - шляхом опломбування.

Загальна сума заборгованості за спожитий газ становить понад 233 тисячі грн.

Про термінове погашення заборгованості попереджено 1847 абонентів.

Шановні споживачі природного газу, просимо своєчасно розраховуватися за спожитий природний газ. Своєчасна оплата спожитої комунальної послуги гарантує її подальше безперебійне постачання.

Нагадуємо, що в разі допущення до відключення через заборгованість, відповідно до підпункту 6 пункту 7 розділу 6 Кодексу ГРМ, витрати на відновлення газопостачання проводиться за рахунок боржника і виключно після повного погашення заборгованості.

Минулого тижня за зрив пломби відключено 4 боржника: 2 у смт Антонівка, 1 у м. Херсоні та 1 у с.Музиківка Білозерського району.

Боржники були відключені від газопостачання за наявність значної заборгованості, проте самовільно відновили газопостачання шляхом зриву пломби.

Відповідно до пункту 2 розділу IX кодексу ГРМ за зрив пломби споживачів від'єднано від мережі механічним способом, а усі витрати на проведення робіт та майбутнє відновлення газопостачання буде повністю покладено на порушника і тільки після повного погашення заборгованості або усунення порушень.

Прес-секретар ПАТ "Херсонгаз"
Наталія Пятниченко

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон