Про координаційну нараду керівників правоохоронних органів Херсонщини

У прокуратурі Херсонської області під головуванням прокурора області Віталія Тригубенка відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області.

У заході також взяли участь представники судової та виконавчої гілок влади, Служби безпеки України, Національної поліції, військової прокуратури, Державних прикордонної та фіскальної служб регіонального рівня.

Під час заходу обговорено стан запобігання і протидії злочинності, у тому числі організованим її формам, на території Херсонської області.

Виступаючи перед присутніми, Віталій Миколайович окреслив основні досягнення правоохоронних органів області на відповідному напрямку, акцентувавши увагу на покращенні стану протидії корупційним правопорушенням та значному зменшенні кількості правопорушень, вчинених неповнолітніми, групою осіб та у стані алкогольного сп'яніння.

Водночас, головуючий зупинився і на проблемних питаннях, які потребують невідкладного вирішення це і ріст тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, і зловживання у сфері земельних відносин, і незаконний обіг наркотичних і психотропних речовин тощо.

Підсумовуючи результати наради, прокурор області відмітив, що робота правоохоронних органів області з питань протидії злочинності та корупції, розкриття кримінальних правопорушень і досудового розслідування в них потребують суттєвого покращення та акцентував увагу присутніх на необхідності вжиття додаткових заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та стану розкриття кримінальних правопорушень.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів