У Херсоні: за форумом - форум

Вже цього тижня, 08-09 вересня у Херсоні відбудеться другий регіональний OPEN DATA FORUM, тема якого: Прозорість влади та інвестиційний розвиток через відкриті дані

Мета Форуму – презентувати громаді півдня України можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіону, а також стимулювання відкритості влади.

Більше десятка спікерів у сфері Open Data та IT з усієї України презентують досвід трансформації суспільства та влади. Аудиторія Форуму – представники громадських організацій, державних установ, комунальних закладів, малого і середнього бізнесу, ЗМІ та активні громадяни Херсонщини.

Цього року на заході будуть присутні представники ProZorro (електронна система публічних закупівель), Open Data Incubator 1991 (перший в Україні некомерційний інкубатор використання відкритих державних даних), Міжнародного Фонду «Відродження», Американських Рад з Міжнародної освіти, Центр Ейдос, IGov, UkraineArgo, також керівники та координатори проектів з питань відкритих даних, використання ІТ-інструментів для вирішення місцевих проблем, удосконалення обслуговування користувачів історичних архівів, використання систем електронних аукціонів тощо.

У рамках Форуму буде представлена перша в Україні онлайн система відкритих бюджетів закладів освіти, яка буде впроваджуватись як пілотний проект у школах Херсонщини.

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об'єднання», Херсонська громадська організація «Центр дослідження суспільства», Херсонська міська рада.

З більш детальною інформацією заходу можна ознайомитись за посиланням http://odf-2016.fundunion.org/.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів