У Каховці все ж з’явиться притулок для бездомних тварин

Про це повідомила секретар міськради Лілія Дроздік. Завдяки ініціативі підприємця Юрія Горстки було виділено необхідне місце для майбутнього притулку-перетримки для стерилізованих тварин,що знаходитиметься на території «Геліоса», колишньої кінологічної бази "Чумака".

Притулок для бездомних тварин буде виконувати кілька функцій. По-перше, це утримання в гідних умовах тварин, що опинилися на вулиці і не мають господарів. По-друге, тут буде проводитися їхня стерилізація.

Наразі для організації роботи стерилізаційного пункту необхідно розробити та затвердити "Програму регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Каховка". Цей організаційний момент планується затвердити рішенням сесії міської ради, що відбудеться 29 вересня. Для цього також потрібно передбачити кошти з міського бюджету.

Щоб це зробили оперативно і зміни, внесені в міський бюджет, затвердили на тій же сесії, що й і Програму, необхідно: КП "КТП" надати свої пропозиції щодо залучення ресурсів даного комунального підприємства: визначити кількість штатних осіб, необхідну для виконання робіт, пов'язаних з діяльністю стерилізаційного пункту; опрацювати можливість і доцільність укладання тимчасових договорів з існуючими спеціалізованими бригадами по відлову тварин; визначити необхідність придбання відповідного транспорту. ГО "Друзі" потрібно отримати статус юридичної особи (звісно, якщо такого ще не отримали); надати обґрунтовані розрахунки, відповідно до яких міська рада матиме можливість надавати матеріальну допомогу ГО "Друзі" для утримання стерилізаційного пункту; скласти перелік відповідальних осіб-волонтерів (до 5 чол.), які будуть задіяні на всіх етапах стерилізації тварини та утримуватимуть стерилізаційний пункт.

До моменту прийняття програми і початку фінансування проводити роботу зі спонсорами та благодійними організаціями по залученню додаткових коштів на утримання пункту і проведення операцій з стерилізації; привести у належний стан господарські приміщення на території стерилізаційного пункту і частини вольєрів (всього їх 15, немалих, на початок 5 буде достатньо); з залученням представника Державної ветеринарної служби обладнати кімнату для проведення операцій з стерилізації згідно з стандартами.

Всіх зацікавлених і активних громадян просимо залишити свої пропозиції у відділі міського господарства, надзвичайних ситуацій та житла.

"Каховська ЗОРЯ"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів