У Херсоні вироблятимуть зброю

ТОВ "НВП "Херсонський машинобудівний завод", яке виготовляє сільськогосподарську техніку, планує освоїти на своїх виробничих потужностях випуск корпусів бронетранспортерів для вітчизняної оборонної промисловості.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів заступник директора Херсонського машинобудівного заводу по новій техніці Сергій Халімулін: "Завод хоче освоїти виробництво корпусу БТР", - сказав Халімулін.

За його словами, перший корпус бронетранспортеру підприємство планує виготовити вже до кінця поточного року.

Як повідомляв Укрінформ, Херсонський машинобудівний завод на замовлення Державного концерну "Укроборонпром" освоїв серійний випуск опорної плити під міномет.

Укрінформ

P.S. Херсонський машинобудівний завод є одним з найстаріших вітчизняних підприємств сільгоспмашинобудування. ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Херсонський машинобудівний завод" було створене у травні 2009 року на базі виробничих потужностей ТОВ "Херсонський машинобудівний завод". У свою чергу, ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" було створене на базі переданих йому у 2007 році основних фондів ВАТ "Херсонські комбайни".

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів