Перше вересня у Херсонській школі «Хабад»

Сьогодні херсонці від мала до велика, святкують 1 вересня. Навчальні заклади Херсонщини проводять урочисті заходи.Один з них відбувся і в єврейському навчально-виховному об'єднанні «ХАБАД», куди привітати дітей прийшли почесні гості

З Днем знань дітей привітали головний раввін Херсону та Херсонської області Йосеф-Іцхок Вольф, Народний депутат Верховної Ради України Олександр Співаковський, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, диpeктop Xepcoнcькoгo євpeйcькoгo блaгoдійнo-oбщиннoгo цeнтpу «Xeceд Шмуeль» Oлeкcaндp Baйнep та представники Української миротворчої школи.

Школа «ХАБАД» - унікальний навчальний заклад Херсонщини, який гармонічно поєднує учбові програми із вивченням історико-культурної спадщини єврейського народу.

У своїй урочистій промові народний депутат Олександр Співаковський відзначив, що "...кожна дитина, яка приходить 1 вересня в школу відкриває для себе майбутнє. І від кожного з Вас залежить фактично, як Ви скористаєтесь цим шансом. Школа в якій Ви зараз навчаєтесь – це унікальний шанс для того, щоб, з одного боку зберегти віру, а з іншого придбати ті знання, навички, сформувати відповідні компетентності...».


Олександр Співаковський наголосив, що сьогодні «ХАБАД» святкує свій 24-й Дзвоник, а нашій країні нещодавно виповнилося 25 років і це є яскравим прикладом того, що Україна - дуже толерантна держава, яка створює плідні умови для того, щоб розвивати релігійні та культурні традиції багатьох народів.

Секретар міської ради Олена Урсуленко у вітальному слові до юних школярів відзначила, що особисто для неї цей святковий візит до шановного навчального закладу став першим, а «ХАБАД» користується вагомим авторитетом та повагою в освітньому середовищі міста.

Олена Борисівна побажала учням єврейської громади щоб кожен день у школі неодмінно дарував би нові відкриття та приємні емоції від знань. Вона також побажала Вчителям НВО «Хабад» творчої наснаги та талановитих учнів.

Перше вересня минає. Юні представники єврейської громади міста розпочали подорож у таємничу країну знань. Нехай їм щастить на цьому шляху, а на благодатній Херсонській землі панує мир та взаємоповага.

Херсон історично вважається столицею толерантності півдня України. І вагома роль у набутті містом цього статусу належить єврейській громаді.

Георгій БЯНОВ
Координатор полікультурних проектів УМШ
в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон