Прикордонників намагались підкупити за долари

Протягом тижня на контрольному пункті «Чонгар» Бердянські прикордонники двічі відмовлялись від неправомірної винагороди.

Так, 23 серпня до контрольного пункту «Чонгар» на виїзд із материкової частини прибули двоє громадян Республіки Білорусь.

Під час паспортного контролю прикордонники встановили, що у них відсутні спеціальні дозволи. З метою вирішення питання на місці громадяни запропонували 100 доларів США.

А під час відібрання пояснень запропонували ще 2 тисячі рублів РФ за припинення процесуальних дій та не притягнення їх до відповідальності.

А 25 серпня, у цьому ж контрольному пункті, проїзд дитини без дозволу батька громадянка України оцінила у 100 доларів США, які і намагалась вручити військовослужбовцям.

В обох випадках прикордонники відмовились від неправомірної винагороди, факти зафіксували, а громадян встановленим порядком не пропустили через адміністративну межу та направили повідомлення до Національної поліції про спроби підкупу посадових осіб.

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального
управління з питань взаємодії зі ЗМІ
Максим Сорока

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів