Податківці та митники Херсонщини заспівали разом

У рамках підготовки до святкування 25-ї річниці проголошення незалежності України, працівники фіскальної служби Херсонщини разом із колегами Херсонської митниці ДФСприйшли на роботу у вишиванках та провели патріотичну акцію «Співаймо разом Гімн України».

Символічним майданчиком для проведення акції стала історична пам'ятка –-українському поету, письменнику, художнику, відомому громадському діячеві Т.Г.Шевченко. Памятник Кобзарю - у вигляді бронзового бюсту на гранітному постаменті, був відкритий у Херсоні в 1971році.

В основі флешмобу різноманіття вишиванок. У такий спосіб учасники акції прагнули вшанувати українські традиції, відчуваючи гордість за свою країну, висловити свою громадянську єдність та підкреслити своє прагнення до миру в Україні. У флешмобі взяли участь майже 270 спеціалістів обох відомств.

Очільник фіскального відомства Ігор Клим наголосив, що такий формат проведення свята має свою патріотичну місію. Адже співаючи «Ще не вмерла України, ні слава, ні воля...» державні службовці передали свій дух колективізму та засвідчили своє бажання до плідної та натхненної праці заради добробуту в нашому спільному домі – Україні на благо її незалежності.

Дійство зафільмували за підтримки філії НТКУ «Херсонська регіональна дирекція» «Скіфія». В подальшому, відеоматеріали будуть використані для створення загальногоукраїнського святкового ролику – привітання з нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України від трудових колективів всіх 25 регіональних органів ДФС України.

Прес-служба Головного управління ДФС
у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон