На Херсонщині може зірватися початок опалювального сезону

За оперативними даними, станом на 01 серпня 2016 року теплопостачальні підприємства Херсона заборгували за газ понад 11 млн грн.

Так, ПАТ "ТЕЦ" за розподіл природного газу за січень-березень 2016 року заборгувала ПАТ Херсонгаз 8,4 млн грн, відповідно МКП "Херсонтеплоенерго" - 3, 6 млн грн

У зв'язку з порушення найбільшими теплопостачальними підприємствами умов договору на розподіл природного газу, ПАТ «Херсонгаз» надіслано боржникам претензії із вимогою сплатити заборгованість, оскільки ситуація досі залишається невирішеною.

Така надзвичайно велика заборгованість ставить під серйозну загрозу опалювальний сезон 2016/17 року, адже ПАТ Херсонгаз не може своєчасно та у повному обсязі підготувати мережі до розподілу газу та виконувати технологічні роботи, пов'язані із наступаючим опалювальним сезоном.

У зв'язку із несплатою заборгованості ПАТ Херсонгаз буде вимушено звернутися до суду, а подальша несплата заборгованості може призвести до зриву початку опалювального сезону в області.

З повагою прес-секретар ПАТ "Херсонгаз"
Наталія Пятниченко

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон