У бюджеті - профіцит, у тарілках - дефіцит

У комунальних лікарнях Херсона за кілька тижнів нічим буде годувати навіть пільговиків. Кошти на харчування пацієнтів, що виділили з муніципальної скарбнички на рік, через подорожчання продуктів уже майже вичерпалися.

"Нам на 2016-й для організації гарячого харчування пацієнтів із числа інвалідів, дітей та представників незаможних верств населення асигнували всього півмільйона грн.

Ці кошти вже закінчилися, і якщо крупи та овочі в нас ще є, то висококалорійні продукти - м'ясо, молоко, сири - вже купувати немає за що. До кінця серпня на старих запасах протримаємося, але вже з вересня їжею для пацієнтів будуть тільки каша на воді та ріденький супчик.

В інших лікарнях обласного центру ситуація така ж невтішна", - розповів "Голосу України" головний лікар міської клінічної лікарні імені Тропіних Леонід РЕМИГА.

Для харчування пацієнтів усіх трьох комунальних лікарень Херсона до кінця поточного року потрібно загалом 5,5 млн. грн. Проблеми із закупівлею продуктів не викликали б подиву, якби з коштами у скарбничці було б негаразд.

Однак гроші є: за підсумками півріччя у міському бюджеті профіцит на колосальну суму в 132 млн. грн. Депутати Херсонської міської ради заходилися їх розподіляти і виділили частку лікарням.

Та гроші вони призначили на ремонти й закупівлю медапаратури, а от на поточні проблеми чомусь не підкинули нічогісінько. Тепер медики уклінно прохають орган місцевого самоврядування ще раз перерозподілити профіцитні мільйони, щоб не саджати пацієнтів на голодний пайок.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів