Протидія нелегальній міграції на Херсонщині

Протидія нелегальній міграції на Херсонщині
З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягнення порушників до відповідальності, в Херсонській області з 18 липня по 28 липня 2016 року проведено цільові профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України.

Працівниками міграційної служби спільно із співробітниками Національної поліції області, Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, а також працівниками Служби безпеки здійснено контроль за виконанням іноземцями та особами без громадянства ( далі - ОБГ ) міграційного законодавства України, перевірено місця значного скупчення іноземних громадян на продуктових та речових ринках, торгових майданчиках з метою виявлення іноземців та ОБГ, які незаконно перебувають на території області.

За період з 18.07.2016 по 28.07.2016 року здійснено 245 перевірок, в тому числі продуктових та речових ринків, торгівельних майданчиків, складено 75 адміністративних протоколів щодо порушників правил перебування іноземців в Україні, накладено штрафів на суму понад 44 тисяч гривень. Окрім того, прийнято рішень про примусове повернення з України 18 нелегальних мігрантів з різних країн, прийнято 3 рішення про заборону в'їзду на територію України.

Найбільша кількість порушень здійснена іноземними громадянами з Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану.

Міграційною службою Херсонщини постійно здійснюється контроль за дотриманням міграційного законодавства, проводиться робота по профілактиці та запобіганню незаконній міграції в області та вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

Іоанна Євич
УДМС України в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів