Херсонцям, які опинилися у скрутному матеріальному становищі

Херсонцям, які опинилися у скрутному матеріальному становищі
Мешканці Херсонщини, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин, можуть отримати одноразову матеріальну допомогуза рахунок коштів обласного бюджету у разі підтвердження фактів, що підтверджуються дане становище.

Серед них такі, як небезпечна подія, внаслідок якої завдано шкоду здоров'ю або збитки майну заявника, що призвели до його скрутного становища, хвороба заявника, яка потребує дороговартісного лікування, придбання ліків чи фінансових витрат для проведення стаціонарного (амбулаторного) лікування, або виїзду для лікування на територію іншої області України.

Надзвичайна ситуація, яка може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника (аварія, пожежа, стихійне лихо, епідемія, аварійність житла, газо -, електро - постачання та користування).

Питання надання одноразової матеріальної допомоги розглядається обласною комісією з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонщини на підставі заяви особи чи законного представника, поданої на ім'я голови обласної державної адміністрації за місцезнаходженням (площа Свободи, 1, місто Херсон).

Порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонської області

Після подачі заяви про надання одноразової матеріальної допомоги, для підтвердження скрутного становища, до профільного структурного підрозділу з питань праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання (перебування) заявника подають копії та оригінали документів.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги необхідно подавати такі документи:

- Копія паспорта громадянина України (інший документ, що посвідчує особу) заявника, отримувача.

- Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника, отримувача.

- Довідка із зазначення поточного рахунку в установі банку заявника, отримувача.

- Наступні документи в залежності від потреби.

У разі хвороби подається довідка із закладу охорони здоров'я про стан здоров'я та необхідність лікування заявника або копія виписного епікризу у поточному році.

У разі настання надзвичайної ситуації чи небезпечної події надається копія документів, що підтверджують надзвичайну ситуацію, небезпечну подію, які призвели до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника.

Також заявник подає акт обстеження соціально-побутових умов проживання, який складається працівником управління праці та соціального захисту населення разом із представником місцевих органів влади.

У разі смерті годувальника, визнання його безвісно відсутнім або оголошення померлим надають довідку про склад сім'ї померлого годувальника та копія документа, що підтверджує родинний зв'язок заявника з померлим годувальником, видана у поточному році, копія свідоцтва про смерть годувальника або рішення суду про визнання його безвісно відсутнім чи оголошення його померлим, видані у поточному році.

Відділ оперативної інформації
Херсонської обласної державної адміністрації

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів